Строительная энциклопедия

Комментариев: 0  (смотреть / добавить) |

« Назад 16 сентября 2008

№8_2008

Будiвництво не зупиняться

Заява прес-служби ХК «Київміськбуд»

До уваги інвесторів будівництва житлових будинків та інших об’єктів нерухомості, які зводить холдингова компанія «Київміськбуд», мешканців міста Києва, громадян України, інформаційних агентств та ЗМI

Холдингова компанія «Київміськбуд» як найбільший оператор ринку нерухомості України, будівельний комплекс, що об’єднує в своєму складі близько 100 спеціалізованих та промислових підприємств, повною мірою розділяє тривогу суспільства з приводу ситуації, яка складається в будівельній галузі України і може призвести до вкрай негативних наслідків для економіки країни.

Саме необхідності прийняття рішучих заходів для виправлення становища, недопущенню виникнення кризових явищ в будівництві було присвячено засідання Ради директорів Будівельної палати України. На жаль, деякими колегами–журналістами було не зовсім правильно сприйнято думку Президента холдингової компанії «Київміськбуд» Петра Степановича Шилюка щодо намірів дій підприємств холдингової компанії «Київ - міськбуд» в умовах передкризової ситуації на ринку нерухомості та будівництва. Зокрема, мова йшлася про вимушене призупинення будівництва  деяких  об’єктів.

Президент ХК «Київміськбуд» Петро Степанович Шилюк говорив саме про те, що в разі, якщо ситуація на ринку нерухомості  буде і надалі погіршуватися, а з боку влади не буде вжито стабілізаційних заходів, компанія вимушена буде призупинити роботи на об’єктах задільної програми будівництва, тобто тих, які не надходили у продаж та переглянути перелік об’єктів, по яких ведуться підготовчі роботи. Але це не стосується будівництва житла, в які вже інвестовано кошти громадян.

Від імені Президента ХК «Київ - міськбуд» П. Шилюка та Правління компанії прес-служба офіційно доводить до відома всіх інвесторів будівництва та громадськості Києва, ХК «Київміськбуд» України, що холдингова компанія «Київміськбуд» не призупинила і в жодному разі не зупинить будівництво жодного з об’єктів нерухомості, по яких укладено угоди та договори з довірителями коштів, як фізичними, так і юридичними особами. Всі, без винятку, зобов’язання по будівництву та передачі в експлуа - тацію об’єктів нерухомості будуть виконані в терміни, обумовлені договірними зобов’язаннями сторін. Президент ХК «Київміськбуд» закликає всі небайдужі сили суспільства зробити все необхідне для того, щоб і надалі ринок первинної нерухомості продовжував наповнюватися новими будівельними пропозиціями, прий - нятними для людей із середнім рівнем доходів. Розвиватиметься будівництво – розвиватиметься економіка держави

Журнал "Строительство и реконструкция"


« вернуться к спискуОтзывы

Нет отзывов. Ваш может быть первым.

Написать отзыв

Голосовать и оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Войти или зарегистрироваться.*