коммерческое строительство

Комментариев: 0  (смотреть / добавить) |

« Назад 3 марта 2008

№3_2008

Нова технологiя – новi переваги

Виробнича база заводу дозволяє виробляти на замов­ лення панелі з трьома ви­ дами наповнювача, а саме мінеральною ватою, пінополістиролом, пінополіуретаном. Крім того, завод пропонує НОВИНКУ — комбіновані панелі USK­Komb.

Сендвіч­панелі USK знаходять все більш широке використання в будівництві. Нова технологія будівництва замінює традиційні методи і дозволяє швидко та недорого зводити стіни, покрівлі та перегородки будівель.

Залежно від типу монтажу (горизонтальний чи вертикальний) та проектних потреб виробляється декілька типів панелей. Панелі USK­Bud повністю комплектуються фасонними елементами, кріпленням, герметиками та ущільнювачами.

Весною 2006 р. додатково було введено в дію обладнання, завдяки якому виробництво панелей збільшилось до 30 тис. м2 на місяць.

Яскравою особливістю роботи підприємства є точне виконання вимог замовника. Після отримання від замовника технічного завдання на розробку із вказаними параметрами об’єкту та його функціонального призначення, спеціалісти розробляють варіанти виконання замовлення від нульового циклу до здачі об’єкту в експлуатацію.

Ми пишаємось нашими об’єктами та замовниками, такими як: «Славутський руберойдовий завод», «Хенкель Баутехнік (Україна)», «Эльдорадо», завод «Богдан», Дніпропетровський «ЦУМ», «Нова Лінія», «Підрозона», ВАТ «АЗОТ», «Ковельмолоко», Гайсинський консервний завод, Шосткинський МіськМолЗавод, «Вімм Білль Дан», «Пластик Карта», Ташлицька

ГАЕС, Міжнародний виставковий центр в місті Києві поблизу станції метро «Лівобережна», ЗАО «Горловський м’ясокомбінат», мережа супермаркетів «Епіцентр», «Велика Кишеня», «Фуршет», мережа супермаркетів морепродуктів «Дари Моря», Тарасовецька птахофабрика, ТМ «Клуб Сиру», ТОВ АПОТ «Фірма «Ласка», компанія «Фрозен Фріо» та інш.

Завод US Кооlеrтм (зареєстрована в Україні торгова марка) – єдине підприємство на пострадянському просторі, що розпочало виробництво комбінованих  сендвіч­панелей  USK­Komb.

Журнал "Строительство и реконструкция"


« вернуться к спискуОтзывы

Нет отзывов. Ваш может быть первым.

Написать отзыв

Голосовать и оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Войти или зарегистрироваться.*